Drodzy Rodzice,

uprzejmie informujemy, że Rada Rodziców na rok szkolny 2018/2019 ustaliła wysokość składkiw kwocie 40 zł za jedno dziecko.

W przypadku dwojga lub więcej dzieci uczęszczających do przedszkola, składka wynosi łącznie 60 zł.

Składki można wpłacać u kierownik gospodarczej przedszkola lub na rachunek bankowy Rady Rodziców:

Nazwa:

Rada Rodziców Przedszkola nr 94 Kraina Słonecznych Marzeń w Warszawie

Numer rachunku:
97 1320 1104 3348 3302 2000 0001
Tytułem: Grupa, Nazwisko i Imię Dziecka, miesiąc

Prosimy o sumienne dokonywanie wpłat! O tym na co pożytkowane są te środki, możecie przeczytaćw sprawozdaniu Rady Rodziców z działalności w poprzednim roku szkolnym.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 września, na zebraniach rodziców w grupach, wybraliście Drodzy Rodzice przedstawicieli do Rady Rodziców. W roku szkolnym 2018/2019 będą to:

grupa 1 – Monika Poletyło – skarbnik Rady,
grupa 2 – Alina Gilewska – Piesio,
grupa 3 – Piotr Ciosek – sekretarz Rady,
grupa 4 – Sandra Kamela,
grupa 5 – Aleksandra Rek,
grupa 6 – Aleksandra Czechowska – przewodnicząca Rady,
grupa 7 – Michał Stelmaszuk ,
grupa 8 - Joanna Rutkowska

Serdecznie witamy, przystępujemy z zapałem do pracy i zachęcamy Was do aktywnego uczestnictwa w działaniach na rzecz naszych dzieci!

Zapraszamy do kontaktu, np. poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na stronie Rady Rodziców na Facebook’u!