Kadra pedagogiczna

Kadra pedagogiczna tworzy zgrany, kreatywny zespół chętnie współpracujący ze sobą. Nauczyciele są otwarci na współpracę z rodzicami, zawsze służą swoją pomocą i radą w sprawach dotyczących dzieci. Nasi nauczyciele to osoby profesjonalnie przygotowane do pracy z małymi dziećmi. Mają ukończone wyższe studia pedagogiczne jak również liczne kursy doszkalające. Stosują najnowsze skuteczne metody nauczania. Praca z dziećmi sprawia im przyjemność i stanowi ich osobistą pasję. Kreatywność, kompetencje oraz wysokie kwalifikacje kadry pedagogicznej to domena naszej placówki.

 

Grupa I:                          
Ilona Falińska
Katarzyna Kalupa

Grupa II:                         
Adamska Beata
Gela Beata
Szymańska Hanna
 
Grupa III:                        
Pakuła Katarzyna
Żmuda Marlena
 
Grupa IV:                      
Dorocka Anna
Makowska Karolina
 
Grupa V:                         
Goździk Małgorzata
Wolna Monika
 
Grupa VI:                       
Biernacka Ewelina
Zych Ewa
 
Grupa VII:                      
Dybowska Paulina
Wojciechowska Anna
 
Grupa VIII:                     
Kurowska Monika
Milej Dorota