Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/119 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/118 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/109 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/108 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/107 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/105 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/89 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/72 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

• Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/52 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Filharmonia Przedszkolaka 04.04.2018

{gallery}galeria/1718/119{/gallery}

W ramach projektu Kulturalny Przedszkolak ma czytane gościliśmy panią Jowitę Budnik, znaną aktorkę.

{gallery}galeria/1718/118{/gallery}

Mała orkiestra dni naszych 15.02.2018