Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/47 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/21 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/20 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/19 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/17 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Czytanie w ramach Projektu "Kulturalny Przedszkolak ma czytane"

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/47 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}galeria/1718/47{/gallery}

Akcja Sprzątania Świata

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/21 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}galeria/1718/21{/gallery}

Warsztaty z bezpiecznego korzystania z wind i schodów ruchomych

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/19 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}galeria/1718/19{/gallery}

Warsztaty z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej organizowane przez ELETAXI

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/20 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}galeria/1718/20{/gallery}

Optymistyczny Latawiec- rozstrzygnięcie konkursu

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/1718/18 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}galeria/1718/18{/gallery}

Więcej artykułów…

  1. Dyniowy poczęstunek 31.10.2017